Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Galanterie >

OEM Lepidlo na textil 50 ml

OEM Lepidlo na textil 50 ml

Cena:

od 90 Kč do 112 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu OEM Lepidlo na textil 50 ml: Lepidlo na textil 50 ml Lepidlo na textil 50 ml je lepidlo určené pro spojování dvou látek lepením. Lepidlo se používá pro slepování látek, ale zároveň je vhodné i pro lepení kamínků a flitrů na ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Ráj šití.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Ráj šití.cz popsal.
+ doprava: 120 Kč
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Stoklasa.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Stoklasa.cz popsal.
Info v obchodě

OEM Lepidlo na textil 50 ml - popis

nahoru

Lepidlo na textil 50 ml
Lepidlo na textil 50 ml je lepidlo určené pro spojování dvou látek lepením. Lepidlo se používá pro slepování látek, ale zároveň je vhodné i pro lepení kamínků a flitrů na všechny druhy látek. V mokrém stavu má lepidlo bílou barvu a je neprůhledné, ale po zaschnutí zprůhlední. V tenké vrstvě je lepidlo téměř neviditelné.

Návod k použití - lepidlo na textil:
Slepované plochy musí být čisté a suché. Lepidlo se na nanese na obě strany. U tenkých jemných látek je nutné nanášet lepidlo velmi opatrně, aby neproniklo látkou skrz. Po nanesení se nechá lepidlo několik vteřin zaschnout a potom se oba díly pevně spojí. Poklepáváním na slepený spoj se zvýší pevnost spoje. Nadbytečné lepidlo se odstraní a okamžitě dobře vymyje vodou. Vyskytnou-li se zatvrdlé zbytky lepidla, vyči se čistícím benzínem a potom se odstraní. Lepidlo je nutné ukládat v chladnu, avšak nikoliv v mrazu - lepidlo není mrazuvzdorné.

Po přitlačení lepených ploch k sobě necháme spoj 30 minut zaschnout. Před lepením vždy lepidlo vyzkoušíme na malém vzorku látky, a to zejména tehdy, používáme-li tenkou průhlednou nebo bílou látku. Lepený spoj se může prát, lepidlo zůstává pružné i potom a netvrdne.

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OEM Lepidlo na textil 50 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Drony nebo Masérské potřeby, Cenné kovy, Sluneční brýle.

Nejlevnější OEM Lepidlo na textil 50 ml akční ceny - Levné OEM Lepidlo na textil 50 ml

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější OEM Lepidlo na textil 50 ml stojí 90 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější OEM Lepidlo na textil 50 ml najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Galanterie.